Piotrkowscy funkcjonariusze wraz z mundurowymi z Radomia zatrzymali czterech mężczyzn, którzy byli odpowiedzialni za kradzież maszyn rolniczych. Zatrzymanymi okazali się dwaj bracia i synowie jednego z nich. Ten rodzinny „biznes” trwał już jakiś czas.

Sprawę prowadzi policja z Radomia. Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani. Według wstępnych ustaleń złodzieje kradli maszyny rolnicze, ciągniki, sprzęt budowlany na terenie województw podlaskiego oraz mazowieckiego. Oszuści podróżowali powiatem piotrkowskim osobowym citroenem pilotującym skradzioną wcześniej ciężarówkę. Po zatrzymaniu okazało się, ze skrzynia pojazdu nie jest pusta. Znajdowała się na niej skradziona koparka. Mężczyźni mają od 25 do 49 lat. Zostali zatrzymani i obecnie przebywają w piotrkowskim areszcie.

Funkcjonariusze Policji z Radomia i Piotrkowa wspólnie próbują ustalić, ile maszyn udało się mężczyznom ukraść. Ich liczba może okazać się całkiem spora. Doniesienia o zaginionych maszynach były bowiem zgłaszane już od jakiegoś czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *