Święto food trucków

Home » Święto food trucków

Żarciowozy 2021 to piotrkowski zlot foodtrucków. Trzydniowa impreza odbywa się na parkingu za amfiteatrem przy ulicy Narutowicza, gdzie zaparkowały auta ze smacznym ładunkiem.
W ramach imprezy smakosze będą mogli spróbować przysmaków kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, greckiej czy meksykańskiej. Dużą popularnością cieszą się różne wersje burgerów, belgijskie frytki, węgierskie langosze, a także pączki i ciastka rodem z Hiszpanii.

Dodatkowe atrakcje

Początkowo pogoda nie zachęcała: w piątek było dość zimno i wiał mocny wiatr. Wystawców ucieszyło jednak większe zainteresowanie w sobotę i niedzielę. Poza jedzeniem odwiedzający mogli skorzystać także z innych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny.
Foodtrucki na popularności zyskały przy okazji zainteresowania tzw. jedzeniem ulicznym. Przydrożne budki udowadniają, że dania serwowane wprost z samochodu mogą być smaczne i efektowne. W Piotrkowie dowodów na słuszność tej tezy zdecydowanie nie brakowało, a odwiedzający mieli raczej dylemat, co zjeść najpierw.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x