Siatkarskie emocje na sulejowskich „plażach”

Home » Siatkarskie emocje na sulejowskich „plażach”

Na terenie Sulejowa trwają zacięte pojedynki w ramach Orlen Beach Volley Tour 2024. Siatkarskie duety z całej Polski rozpoczęły walkę od meczów eliminacyjnych, podczas których kibice mieli okazję podziwiać wiele spektakularnych akcji, ataków i skutecznych obron.

Sulejów jako gospodarz turnieju

Sulejów po raz kolejny otwiera swoje podwórko dla najlepszych siatkarzy plażowych, przy Szkole Podstawowej nr 1. Zawodnicy chwalą sobie warunki do gry, a organizatorzy cieszą się z uznania, jakim cieszy się ich lokalizacja w oczach zawodników. Coraz częściej Sulejów staje się miejscem, gdzie rozpoczyna się sezon siatkówki plażowej w Polsce. Jest to zarówno opinia lokalnej społeczności, jak i uczestników turnieju oraz sympatyków sportu.

Międzynarodowy charakter turnieju

Tegoroczna edycja turnieju przyciągnęła aż 37 par męskich oraz 32 pary żeńskie, co świadczy o jego rosnącej renomie. Dodatkowo, w tym roku turniej zyskał międzynarodowy charakter, gdyż pojawiły się również zespoły reprezentujące Litwę, Ukrainę, a po raz pierwszy Danii. Drużyna z Danii to młodzieżowi mistrzowie Europy, co dodaje prestiżu zawodom – zauważa Bartosz Borkowski, dyrektor sulejowskiego turnieju.

Wyczekiwane zakończenie turnieju

W niedzielę zawodnicy rozpoczną swoje zmagania około godziny 8:30. Finał kobiet jest zaplanowany na godzinę 17:00, a finał mężczyzn na godzinę 18:00. Oczekuje się wielkich emocji i widowiskowych pojedynków na piaskowych boiskach, które przyciągają licznych kibiców z całej okolicy.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x