[the_ad_placement id=”pod-naglowkiem”]

Burzliwe emocje przy stadionie Żwirki – podsumowanie ligowych meczów

Po zimowej przerwie piłkarskie boiska ponownie rozbrzmiewają od emocji, a rywalizacja w piotrkowskiej klasie okręgowej oraz IV lidze nabiera tempa.

Concordia Piotrków odzyskuje moc

Concordia Piotrków powróciła do gry, walcząc z EBE SPN Bełchatów. Mimo wczesnego prowadzenia, gospodarze musieli zmierzyć się z atakiem rywali, wychodząc z pierwszej połowy meczu ze stratą. Jednak dzięki determinacji zdołali wywalczyć cenny punkt, zajmując 13. miejsce w tabeli.

Pierwsze zwycięstwo Polonii Piotrków w 2024

Polonia Piotrków odnotowała swoje pierwsze zwycięstwo w 2024 roku, pokonując Omegę Kleszczów 2:1. Kacper Rutkowski zdobył dwie bramki, zapewniając zespół na czwartej pozycji w tabeli, ze stratą 6 punktów do lidera.

Sulejowianie nie zdołali zaskoczyć

Skalnik Sulejów nie zdołał powtórzyć sukcesu z rundy jesiennej, przegrywając z rezerwami Widzewa 5:0. Szczerbiec Wolbórz zremisował z Zjednoczonymi Stryków, pozostając w strefie spadkowej.

Włókniarz Moszczenica wciąż wierzy w utrzymanie

Włókniarz Moszczenica ruszył do walki o utrzymanie, pokonując Victorię Żytno 3:1. LKS Mierzyn musiał uznać wyższość Pilicy Przedbórz, pozostając na 14. miejscu w tabeli.

Po zakończonych meczach napięcie na boiskach wciąż trzyma się mocno, a każda kolejna kolejka przynosi nowe emocje i nieoczekiwane zwroty akcji.