[the_ad_placement id=”pod-naglowkiem”]

Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie na finałowej prostej

Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie zbliża się do końca fazy zasadniczej. 17. kolejka przyniosła kolejne decydujące rozstrzygnięcia, pozostawiając już tylko jedno wolne miejsce w fazie play-off.

Kombajn Wollejbal Tim pewnie w półfinałach

Drużyna Kombajn Wollejbal Tim zapewniła sobie awans do półfinałów po udanych występach w ostatnim weekendzie. Zwycięstwa nad Wolą Krzysztoporska Volleyball Club (3:0) oraz Fuks Sulejów pozwoliły im zapewnić sobie miejsce w fazie play-off. Sulejowianie, którzy mieli szansę na awans, ostatecznie stracili możliwość walki o półfinał.

Decydujący mecz dla Wola Krzysztoporska Volleyball Club i Piotrkowskiej Akademii Sportu

Naprzeciwko siebie staną drużyny Wola Krzysztoporska Volleyball Club i Piotrkowska Akademia Sportu, walcząc o ostatnie miejsce w fazie play-off. Zwycięzca tego starcia zapewni sobie awans do półfinałów, natomiast przegrany będzie musiał walczyć o 5. miejsce.

Napięta rywalizacja w górnym szeregu tabeli

Mamrot Wilkowyje zbliża się do lidera tabeli, GKS-u Kamieńsk, który pauzował w ostatniej serii gier. Ostatnia kolejka fazy zasadniczej, która odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia, przyniesie decydujące rozstrzygnięcia.

Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie osiąga punkt kulminacyjny, zapowiadając emocjonujące zakończenie fazy zasadniczej i rozpoczynającą się fazę play-off.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *