[the_ad_placement id=”pod-naglowkiem”]

Halowa liga piłki nożnej – Walewski Team tryumfuje

W miniony weekend zakończono 24. kolejkę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, a jedno z meczów przyniosło spore zaskoczenie.

Niespodziewane Zwycięstwo Walewskiego Teamu

Wicemistrz i trzecia drużyna obecnego sezonu, Starówka, spotkała się z drużyną Walewski Team, zajmującą dziesiąte miejsce. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem Walewskiego Teamu 1:0, a jedyną bramkę zdobył Krzysztof Góźdź, najskuteczniejszy zawodnik drużyny. To kolejna niespodzianka w wykonaniu tej drużyny, która wcześniej potrafiła odebrać punkty m.in. mistrzowi ligi. Wynik ten niewiele zmienia w sytuacji Starówki, która zapewniła sobie trzecie miejsce na koniec sezonu, ale Walewskiemu Teamowi daje nadzieję na awans nawet o trzy lokaty.

Inne Zaległe Mecze

W pozostałych zaległych meczach, Meble Na Wymiar rozgromiły Ekipę 7:1, Met Stal pokonał Eko Luk 6:2, a Barwil – Omega pokonał Eko Luk 2:1. Liderem przed końcem sezonu jest Prym – Galeria Wnętrz, który ma sześć punktów przewagi na Barwilem – Omegą. Trzecie miejsce zajął Starówka, a o czwarte powalczą: Meble Na Wymiar, Met Stal, Górny Nieruchomości Sulejów, WKS Proszenie, a nawet Eko Luk. Ostatnie dwie kolejki zostaną rozegrane 6 i 7 kwietnia w hali Relax, rozpoczynając o godzinie 9:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *