XII Motofestyn w Moszczenicy: Weekend pełen motoryzacyjnych emocji i muzycznych przebojów!

Home » XII Motofestyn w Moszczenicy: Weekend pełen motoryzacyjnych emocji i muzycznych przebojów!

Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnej, XII już edycji Motofestynu w Moszczenicy. Na terenie amfiteatru, w dniach 25-26 maja 2024 roku, miłośnicy motoryzacji oraz wszyscy poszukiwacze dobrej zabawy spotkają się na jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w regionie. Organizatorzy obiecują bogaty program atrakcji, uświetniony występami muzycznych gwiazd, takich jak Big Cyc i Farben Lehre.

Motoryzacyjne emocje

Motofestyn od lat przyciąga fanów motoryzacji, oferując im możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz liczne atrakcje związane z tą pasją. Tym razem w Moszczenicy będzie można podziwiać pokazy off-road, driftu oraz stuntu – kaskaderskich wyczynów na motocyklu. Nie zabraknie również wystawy zabytkowych oraz amerykańskich samochodów, a nawet modeli militarnej techniki. Dla wielbicieli kultowego serialu „M jak miłość” gratką będzie obecność oryginalnego samochodu Hanki Mostowiak.

Muzyczne przeboje

Motofestyn to nie tylko motoryzacyjne emocje, ale również muzyczne doznania. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie legendarne Big Cyc, które z pewnością rozgrzeje atmosferę swoimi niezapomnianymi przebojami. Natomiast w niedzielę scenę zdominuje klimat polskiej muzyki punkowej, dzięki występowi płockiej grupy Farben Lehre.

Szczegółowy program na plakacie

Za organizację imprezy odpowiada Michał Ruszkiewicz, który zapewnia, że tegoroczny Motofestyn będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny będzie na oficjalnym plakacie promocyjnym.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów motoryzacji i dobrej zabawy na XII Motofestyn w Moszczenicy – wyjątkowe wydarzenie, które już teraz zapisuje się w kalendarzu każdego pasjonata!

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x