Rozmowy o ochronie roślin

Home » Rozmowy o ochronie roślin

W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa oddział Piotrków Trybunalski odbyło się spotkanie prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka z kierownikiem WIORiN – Józefem Gregerem.

Sprawdź

Wieloletnia tradycja ochrony roślinności nadal kontynuowana

Zadania wykonywane przez Inspekcję mają na celu zmniejszenie zagrożenia szkodnikami, eliminację negatywnych skutków obrotu i stosowania produktów fitosanitarnych oraz kontrolę produkcji nasion w pełni spełniających wymagania higieniczne i jakościowe.

http://ipiotrkow.pl/FrUE.html

W miniony wtorek w siedzibie Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa prezydent miasta Krzysztof Chojniak spotkał się z szefem WIORiN-u Józefem Gregerem.

Podczas spotkania ożywiony został m.in. krajobraz w sąsiedztwie Parku Bełzackiego. Ponadto kierownik oddziału WIORiN przedstawił obowiązki związane z nadzorem i kontrolą wykonywaną przez Inspektora. Omówiono również tematykę badań laboratoryjnych w uprawach rolnych pod kątem pozostałości produktów fitosanitarnych. Z kolei prezes Krzysztof Chojniak zapowiedział kontynuację współpracy władz lokalnych z Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

CfKp.jpg

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x