17. edycja piotrkowskich Targów Ogrodniczych

Home » 17. edycja piotrkowskich Targów Ogrodniczych

Wielkimi krokami zbliża się XVII edycja Piotrkowskich Targów Ogrodniczych „Pamiętajmy o ogrodach”. To coroczne wydarzenie, organizowane przez piotrkowski oddział Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, które przyciąga pasjonatów ogrodnictwa, hodowców roślin oraz przedsiębiorców z branży okołorolniczej.

Okazja do wymiany doświadczeń

Targi stanowią doskonałą okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń wśród miłośników ogrodnictwa. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie oraz rolnictwie, a także zakupu różnorodnych roślin, nasion, narzędzi ogrodniczych i dekoracji do ogrodu.

Data i miejsce

XVII edycja Piotrkowskich Targów Ogrodniczych „Pamiętajmy o ogrodach” odbędzie się 12 maja 2024 r. (niedziela) przy zamku w Bykach, na ul. Kasztelańskiej 9. Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach od 8.00 do 16.00.

Bogata oferta

W trakcie targów, rolnicy będą mieli okazję skorzystać z fachowych porad dotyczących płatności bezpośrednich, ekoschematów, technologii produkcji rolniczej ekologii i ochrony środowiska, oraz ekonomiki zasad bioasekuracji Planu Strategicznego WPR na lata 2023–2027.

Podczas targów, na Jarmarku żywności prosto od Rolnika, będzie można skosztować regionalnej, niskoprzetworzonej żywności przygotowanej przez rolników, a także zakupić wyroby rękodzieła ludowego i artystycznego. Na targowej scenie zaprezentują się także zespoły ludowe.

Konkursy i nagrody

Podczas imprezy zostanie przeprowadzony konkurs dla wystawców na Najciekawsze Stoisko Targów, a także konkurs BHP w Rolnictwie pod hasłem „Ciesz się zdrowiem, pracuj bezpiecznie”, organizowany przez ŁODR, KRUS i PIP.

Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodnictwa i pasjonatów życia na świeżym powietrzu do udziału w Piotrkowskich Targach Ogrodniczych – wyjątkowym wydarzeniu, które gromadzi społeczność związana z naturą i ogrodami!

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x