15-latek zatrzymany po kradzieży perfum z drogerii

Home » 15-latek zatrzymany po kradzieży perfum z drogerii

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję wobec 15-latka, który niedawno dokonał kradzieży perfum z jednej z drogerii, zlokalizowanej w galerii handlowej. Wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. O dalszym losie nastolatka zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Interwencja policji

W środę (24.04.2024) tuż przed godziną 10:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży perfum w jednym ze sklepów galerii handlowej. Patrol policji natychmiast udał się na miejsce incydentu.

Szybkie zatrzymanie sprawcy

Według relacji jednej z pracownic sklepu, chłopak wszedł do drogerii, wyjął flakony perfum i umieścił je w torbie. Następnie, w pośpiechu, opuścił sklep, tracąc równowagę i upuszczając torbę w trakcie ucieczki. Mimo prób ucieczki, został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Fałszywe dane i prawdziwa tożsamość

15-latek, próbując uniknąć odpowiedzialności, podał fałszywe dane osobowe podczas legitymowania, jednak policjanci szybko zweryfikowali jego tożsamość. Okazało się, że jest to mieszkaniec Piotrkowa, poszukiwany przez młodzieżowy ośrodek wychowawczy.

Decyzja sądu rodzinnego

Młody złodziej został zatrzymany, a o dalszym jego losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Incydent ten stanowi kolejny przypadek, który podkreśla wagę działań prewencyjnych i edukacyjnych wśród młodzieży, aby zapobiec takim wybrykom w przyszłości.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x