Maturzyści z III LO w Piotrkowie Trybunalskim żegnają się z rokiem szkolnym

Home » Maturzyści z III LO w Piotrkowie Trybunalskim żegnają się z rokiem szkolnym

Dzisiaj, 26 kwietnia 2024 roku, maturzyści kończą swoją szkolną podróż. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego licealiści i technicy świętują zakończenie roku szkolnego poprzez uroczyste akademie, pełne wzruszeń i refleksji nad minionymi latami spędzonymi w murach placówek edukacyjnych.

Uroczysta akademia w III LO

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowało wyjątkową uroczystość dla swoich maturzystów. Podczas akademii uczczono osiągnięcia uczniów, nagradzając osoby osiągające najlepsze wyniki w nauce oraz tych, którzy wykazali się zaangażowaniem w życie szkoły, w tym kulturalne inicjatywy. Program artystyczny wypełniony był emocjonalnymi występami uczniów, których piosenki poruszały serca zebranych. Nie zabrakło także wzruszających podziękowań uczniów skierowanych do nauczycieli, z oklaskami i bukietami dla dyrekcji oraz wychowawców.

Wspomnienia po latach

Dla wielu uczniów ten dzień jest niezwykle symboliczny, gdyż oznacza oficjalne pożegnanie z III LO. Cztery lata spędzone w szkole były czasem odkrywania samego siebie, nauki i zabawy w gronie przyjaciół. Mimo że niektórym lata te mogły wydawać się zbyt szybko mijające, to dla większości były one czasem pełnym wyzwań i rozwoju. Uczennica III LO podziękowała gronu pedagogicznemu za ich cierpliwość i wsparcie w trakcie nauki, wyrażając wdzięczność za cztery lata wspólnej pracy i nauki.

Przed maturami

Po uroczystym zakończeniu roku szkolnego maturzyści zmierzają w stronę kolejnego etapu swojej edukacji. Egzaminy maturalne rozpoczną się 7 maja, a wyniki poznają już 9 lipca, co stanie się kolejnym ważnym punktem w życiu każdego absolwenta, otwierając drogę do dalszej nauki lub kariery zawodowej.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x