[the_ad_placement id=”pod-naglowkiem”]

Wypadek śmiertelny na DK74. Droga całkowicie zablokowana!

W czwartek, 28 marca, w godzinach popołudniowych doszło do tragicznego w skutkach wypadku na DK74. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, co skutkowało śmiercią jednej osoby.

Szczegóły Zdarzenia

Informacje o wypadku służby otrzymały około godziny 15:30. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów na DK74 pomiędzy Jaksonkiem a Sulejowem.

Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący pojazdem Hyundai jadąc od strony Kielc w kierunku Sulejowa, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym z naczepą. Pomimo prowadzonej na miejscu resuscytacji mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Konsekwencje Wypadku

W wyniku wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Utworzone są objazdy, z których jeden prowadzi w Sulejowie z DK74 na DK12, a z drugiej strony policjanci prowadzą objazd również z DK74 na DK12, ale w miejscowości Wójcin.

Wypadki drogowe zawsze przynoszą nieszczęście i smutek. Współczujemy rodzinie i bliskim ofiary oraz apelujemy o ostrożność na drogach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *